⚖️ Stojíte na váhe? Toto musíte urobiť aby…

Január mesiac predsavzatí sa nám pomaličky chýli ku koncu a ja už od vás dostávam prvé otázky, čo robiť keď stojím na váhe resp. keď sa zastaví chudnutie.

Píšete mi ako sa veľmi snažíte, všetko dodržujete a váha stále nič. Aj toho najviac motivovaného klienta vie rovnaké číslo na Váhe riadne rozhodiť.

Napísal som teda pre Vás 4 tipy čo robiť keď sa zastaví chudnutie.

1. Úprimne… Naozaj dodržujete všetko?

Veľmi častý problém je, že keď sa začnem pýtať klientov: “ako dodržujete dávkovanie a stravu, prehrešky”… zisťujem, že klienti často vynechávajú desiatu a olovrant dúfajúc, že urýchlia chudnutie.

Žiaľ má to presne opačný efekt a dochádza tak k nedostatočnému príjmu živín, vlákniny… čo vedie k spomaleniu metabolizmu a následne k zastaveniu chudnutia.

TIP: Nevynechávajte desiatu ( ideálne 1ks ovocia alebo 25g vlašakov/semiačok) a olovrant (prot. tyčinka, rybka/mozzarella/cottage so zeleninou)!

2. Ak chcete chudnúť, vyvážené jedlo Formula 1 musí byť 2x do dňa

Často krát sa mi stáva, že klienti chcú zrýchliť chudnutie tak si “potajomky” začnú dávkovať kokteil v polovičných dávkach prípadne iba 1x do dňa.

Žiaľ tým, že vynechajú dennú dávku živín, prípadne si dajú polovičnú dávku, telo zostane v úspornom režime z dôvodu nedostatočného príjmu živín, čo vedie k spomaleniu až k zastaveniu chudnutia a sme tam kde sme začali.

TIP: Ak chcete regulovať váhu, potrebujete mať každý deň zdravé raňajky a večeru  Formula 1, ktorá nám dokáže denne ušetriť až 400-600 kalórií.

VEDELI STE: že Herbalife Formula 1 je každoročne číslo 1. na svete ako najobľúbenejší kokteil na reguláciu váhy? Denne sa skonzumuje na celom svete až 4 mil. týchto úžasne chutných raňajok.

Herbalife Formula 1 - Vyvazene jedlo

3. Vydržte, telo si potrebuje “oddýchnuť”

Niektorí klienti schudli za mesiac pomerne veľké množstvo kíl. Je normálne, že telo sa dostane do určitého stavu kedy si potrebuje “oddýchnuť” a skonsolidovať.

Tento oddychový čas trvá niekedy týždeň inokedy aj mesiac a jediné čo potrebujete urobiť je vydržať a nepanikárčiť.

TIP: Ak stojíte na Váhe dlhší čas, niekde chybu a je na čase sa zastaviť a skontrolovať jedálniček, pitný režim a pohyb.

4. Stále omieľaný pitný režim

Počujete to stále a odvšadiaľ… pitný režim. Tak potom asi niečo na tom bude, keď to všetci a všade odporúčajú.

Žiaľ stále zisťujem, že mnohý to podceňujú. Denne naše telo potrebuje minimálne 2,5l čistej vody (nie sladené, nie káva).

Bez vody to nepôjde a platí to ja pri chudnutí.

TIP: Nezabudnite si pripraviť náš chutný Bylinný čaj po raňajkách a obede. Obsiahnuté bylinky Vám pomôžu zrýchliť metabolizmus + zvýšia denným príjmom tekutín.

BONUS: “Spaľovač” ThermoComplete

Ak sa Vám zastavilo chudnutie, potrebujete začať užívať 2 tablety ThermoComplete.

Naväzuje na seba tuky, pomáha pri chudnutí, obsahuje prírodný spaľovač YerbaMate + iné bylinky.

TIP: Pri spomalení chudnutie užívajte jednu tabletu ThermoComplete spolu s jedlom na desiatu a olovrant prípadne po ťažkom jedle. 

To sú moje základné odporúčania. Viac sa dozviete v našej VIP skupine pre klientov + na vzdelávacích webinároch pre klientov kadý pondelok o 20:00 hod.

Držím Vám palce v dosahovaní vašich cieľov a v prípade, že potrebujete pomôcť nevaáhjte ma kontaktovať.

Prajem ešte pekný víkend.

S pozdravom Patrik Kopáč
– Nezávislý člen Herbalife

www.Herba-Produkty.sk
obchod@herba-produkty.sk
Tel: +421 950 329 392

Herbalife Nezávislý člen

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.