Jeseň najlepšie obdobie na chudnutie?

Herbalife - Jeseň v dobrej kondícií

Chudnutie počas jesene? To musí byť vtip? Veď práve v tomto období sa nikomu nič nechce robiť so svojou postavou.

Leto je v nedohľadne, zima za dverami, skoro tma, sychravé depresívne počasie a pod teplým oblečením sa schováva nelichotivá pripomienka letného grilovania, zmrzlín a sladkých limonád.

A práve v tom sa schováva výhoda…

S letom skončilo aj obdobie rôznych nástrah, ktoré snahe o chudnutie určite nepomáhali. Už Váš nebudú lákať kúpaliskové „fast foody“, zmrzlina, cukrárne s terasami alebo grilovačky s rodinou.

Jeseň je „pokojnejšie“ obdobie, ktoré môžete venovať svojmu stravovaniu a pohybovej aktivite, pretože horúčavy sú preč a na jeseň je ešte stále príjemná teplota na mnohé „vonkajšie“ a „vnútorné aktivity“.

Počas jesene už naše telá spaľujú trochu viac energie aby naše telá „vykúrili“ a keď mu dáte to čo potrebuje a v správnych kombináciách tak máte zaručene jednoduchšiu cestu ku svojej vysnívanej váhe.

Pozor! Priberanie počas jesenného a zimného obdobia je vec daná prírodou, naše telá si prirodzene robia tukové zásoby, aby prežili zimu „bez umrznutia“ ale… My sme tvory inteligentné a vrodené systémy vieme ovplyvniť v náš prospech. Takže výhovorkám typu – počas zimy vždy priberiem, vynechajte a začnite sa konečne svojej strave poctivo venovať.

diéta chudnutie

Takže ako schudnúť počas jesene?

Naučte sa hovoriť NIE

Keď sa raz v hlavne nastavíte, že chcete regulovať svoju váhu všetko ostatné musíte tomu podmieniť. Rodina alebo kamaráti to určite nebudú myslieť zle, keď vám budú ponúkať dobroty, ktoré do zdravého jedálnička nepatria. V takých prípadoch sa však naučte hovoriť nie, nie je na tom nič zlého. Myslite na svoje zdravie, na svoj cieľ a v krátkosti im vysvetlite, prečo si ten zmrzlinový pohár alebo buchtu od babičky (aj keď je skvelá) dať nemôžete. Pochopia to.

Nevážte sa každý deň

Mnohí z vás chcú vidieť výsledky doslova každú chvíľku – áno, je to pochopiteľné, ale tým, že sa budete každý deň vážiť, chudnutie nijako neurýchlite. Naopak, drobné výkyvy, ktoré sú úplne normálne, vás môžu výrazne demotivovať. Ideálne jedno váženie (v rovnakú dobu) za týždeň bude určite stačiť.

Píšte si stravu/jedálniček

Platí staré známe: “Čo sa kontroluje to sa zlepšuje”. Keď si budete zapisovať počas dňa všetko čo skonzumujete, budete sami seba kontrolovať. Klienti ktorí si zapisujú stravu, vieme odkontrolovať a optimalizovať chybičky… tým pádom dosahujú omnoho lepšie výsledky.

Pozor na vynechávanie jedál

Nesmiete vynechávať jedlá s tým že: “veď večer vydržím nejesť”. Každé jedlo dňa má svoj význam. Základ je mať 5 menších a vyvážených jedál denne. Raňajky, desiata, obed, olovrant a večera. Dodržíte tak pravidelnosť v jedení a telu tak dodáte potrebné živiny, ktoré sú dôležité pri regulácii váhy.

Využite produkty, ktoré fungujú

Nebojte sa využiť pomocníkov, ktorí vám pomôžu schudnúť. Takým pomocníkom je napríklad obľúbený nutričný kokteil Formula 1, ktorý je uspôsobený na prirodzené a účinné chudnutie. Môžete sa pustiť do celého programu Chudnutie štart, ktorý sa skladá z 2 jednoduchých krokov, alebo jednoducho iba niektoré svoje bežné jedlá (ideálne raňajky) nahradíte nutrične komplexným jedlom Formula 1 – Vyvážené jedlo.

Neviete si rady? Napíšte mi s čím potrebujete pomôcť a nájdeme pre Vás riešenie.

Držím Vám palce v dosahovaní Vašich cieľov a nezabudnite som vám neustále k dispozícií.

S pozdravom Patrik Kopáč
– Nezávislý člen a distribútor Herbalife

www.Herba-Produkty.sk
obchod@herba-produkty.sk
Tel: +421 950 329 392

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.