Herbalife cena resp. Ako získať Herbalife Cenník produktov

Herbalife Cena - Zákaznícky cenník produktov Herbalife

Aktuálna Herbalife cena produktov sa odvíja od viacerých faktorov. Avšak na začiatok upozorňujem, že existujú iba dve možnosti ako získať oficiálny Herbalife Cenník produktov a to osobne alebo na diaľku online.

Ak ste sa dostali na tento článok, podľa všetkého hľadáte aktuálny cenník Herbalife prípadne si chcete iba objednať a zistiť najvýhodnejšiu cenu produktov. Žiaľ musím vás hneď na začiatok sklamať, pretože verejne dostupný oficiálny cenník Herbalife v podstate neexistuje. Hneď vám vysvetlím aj prečo je tomu tak.

Prečo nieje zverejnená Herbalife cena produktov?

Vysvetlenie: Doplnky výživy Herbalife sú distribuované výlučne prostredníctvo Oficiálnych nezávislých členov/distribútorov Herbalife (akým som napr ja) a teda jednotlivé ceny produktov je možné získať iba na základe osobného kontaktu: fyzicky alebo online – cez facebook, email, telefonicky, alebo žiadosťou o Herbalife cenník).

Vyjadrenie priamo od Herbalife Slovensko:

“V Herbalife si veľmi vážime priateľské vzťahy, ktoré nadväzujú naši nezávislí distribútori so svojimi zákazníkmi. Preto vždy zákazníkom odporúčame využívať znalosti, skúsenosti, podporu a povzbudenie, ktoré môžu získať od svojho distribútora. Tento priateľský vzťah je dôvodom, prečo nezverejňujeme cenníky produktov online. Váš distribútor vám vybrané produkty ponúkne za konkurencie schopné ceny.

Prečo potrebujem distribútora?

Výrobky Herbalife nie sú predávané v bežných obchodoch z dôvodu, aby každý zákazník mohol využívať výhody osobného vzťahu a vzájomnej súčinnosti s nezávislým distribútorom. Keď sa stanete zákazníkom, budú vám odporučené výrobky najvhodnejšie pre vaše osobné potreby a požiadavky.

Každý človek je iný a my vieme, že výrobky Herbalife môžete maximálne využiť, ak získate program šitý na mieru vašich potrieb. Ak sa porozprávate o svojich potrebách s odborníkom, sme presvedčení, že môžete urobiť najlepšie rozhodnutie týkajúce sa vašej optimálnej kondície a cieľov v oblasti wellness.

Ako nájdem svojho distribútora?

Ak chcete získať kontakt s nezávislým distribútorom Herbalife, prosím, vyplňte uvedený formulár. Čoskoro vás bude kontaktovať distribútor, ktorého cieľom bude porozumieť vašim potrebám a požiadavkám.”

Kontaktný formulár nájdete tu prípadne môžete vypísať Žiadosť o cenník Herbalife produktov.

Vyziva a Podpora Herbalife
Herbalife kladie dôraz na komunikáciu a vzťahy medzi klientom a distribútorom

Stránky so zverejnenými cenami Herbalife produktov

Ak má niektorá stránka zverejnené ceny produktov, jedná sa o nelegálny predaj porušujúci pravidlá spoločnosti Herbalife a v niektorých prípadoch aj legislatívu Slovenskej republiky.

Nakupovanie u neoficiálnych “bazárových” predajcov je na vlastné riziko. Dovážajú produkty z druhej, tretej ruky… týždne až mesiace dovážané a necertifikovane uskladnené v mrazoch, horúčavách, loďou, lietadlom… podmienky znehodnocujúce produkty, ktoré sú podľa skúseností častokrát aj po záručnej dobe. Konzumácia takýchto znehodnotených produktov je zdraviu poškodzujúce a nebezpečné.

Je to akoby ste si kúpili napr. jogurt Rajo niekde na ulici lacnejšie, namiesto toho aby ste si ho kúpili priamo v obchode vytiahnutý z chladničky. Voľba je samozrejme na vás!

Ako sa teda dostanem k cenám a nákupe produktov priamo z oficiálneho skladu Herbalife?

Herbalife Oficiálny sklad produktov
Herbalife Oficiálny sklad produktov

Herbalife cena resp. cenník a objednanie produktov

Môžete využiť 6 rôznych spôsobov ako zistiť aktuálnu cenu Herbalife produktov a v prípade záujmu vytvoriť objednávku. Vyberte si spôsob, ktorý Vám najviac vyhovuje… či už osobne alebo online na diaľku.

1. Osobne u nás na pobočke

Ak preferujete osobný kontakt, môžete nás navštíviť priamo u nás na pobočke v Čadci. Je potrebné sa ale dopredu nahlásiť, telefonicky alebo online. Výhodou je, že môžete absolvovať TANITA analýzu tela zdarma a produkty si zobrať ihneď so sebou. Ak chcete využiť túto možnosť pozrite detaily adresy tu.

2. Cenník/Objednávka Telefonicky

Môžete ma kontaktovať priamo telefonicky na čísle: +421 950 329 392. V podstate sa jedná o najrýchlejšiu možnosť ako získať aktuálnu cenu produktov Herbalife prípadne si rovno objednať.

3. Facebook

Ak ste online typ, môžete si pozrieť aj profil a kontaktovať ma správou priamo na sociálnej sieti Facebook Herba-Produkty.sk. Väčšinou odpovedám do jednej hodiny. Keď som online tak odpisujem v podstate okamžite v opačnom prípade prosím o trpezlivosť.

4. Cenník/objednávka cez E-mail

Ak chcete získať cenník na email prípadne si rovno aj objednať, môžete mi napísať na email na: obchod@herba-produkty.sk. Odpisujem v priebehu dňa, keď som online tak okamžite. Môžete využiť aj kontaktný formulár.

5. Žiadosť o Herbalife cenník priamo na stránke

Moja stránka funguje na základe klientskej zóny. Po prihlásení uvidíte kompletný cenník a sprístupní sa Vám aj možnosť objednať si jednotlivé doplnky výživy Herbalife formou eshopu. Stačí vypísať žiadosť o cenník tu.

Herbalife cena - Žiadosť o cenník produktov Herbalife
Herbalife cena – Žiadosť o cenník produktov Herbalife na Herba-Produkty.sk

6. Herbalife cena produktov cez Facebook Messenger

Môžete ma pokojne kontaktovať aj priamo cez aplikáciu Messenger. Cenu produktov vám odpíšem čo možno najrýchlejšie a v prípade záujmu môžeme objednávku zrealizovať priamo cez chat.

 

Čo dodať na záver? Je na vás aký spôsob získania cenníku a produktov Herbalife zvolíte. V prípade, že sa rozhodnete využiť moje služby, urobím všetko pre Vašu maximálnu spokojnosť.

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.

S pozdravom Patrik Kopáč

Nezávislý člen Herbalife
– Certifikovaný špecialista a oficiálny distribútor doplnky výživy Herbalife

? www.Herba-Produkty.sk
? obchod@herba-produkty.sk
☎ +421 950 329 392

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.