Herbalife cenník a možnosť vytvorenia objednávky je prístupná až po prihlásení do klientskej zóny. Ak ešte nemáte prístup/heslo, vypíšte nasledujúci formulár. Obratom Vám zašlem prihlasovacie údaje a sprístupním cenník + možnosť vytvorenia objednávky produktov.

ℹ️ Pre rýchlejšiu komunikáciu/objednávku ma môžete kontaktovať na tel. čísle: ☎️ +421 950 329 392

Pozor! Ak prevádzkovateľ tejto stránky Patrik Kopáč nie je Vašim osobným členom Herbalife, odporúčame Vám kúpiť si produkty od svojho existujúceho člena/distribútora Herbalife.

Ak nemáte svojho poradcu Herbalife a chcete získať cenník produktov a možnosť vytvorenia objednávky, vypíšte žiadosť o cenník ↓↓↓.

Žiadosť o cenník Herbalife/vstup do klientskej zóny

  * Vaše Meno:

  * E-mail:

  * Telefón:

  * Aká je Vaša skúsenosť s Herbalife Nutrition?
  Aktuálne používamPoužíval som v minulostiNemám žiadnu skúsenosť

  Aké sú Vaše ciele?
  Viac energieChudnutieZvýšiť svalovú hmotuNižšie percento tukuZdravší životný štýl

  * Súhlas so spracovaním zadaných údajov

   


  Prečo nemáte zverejnené ceny produktov?

  Na základe pravidiel spoločnosti Herbalife, Ja ako oficiálny distribútor, nemôžem zverejniť cenník, resp. cenu jednotlivých produktov priamo na webe bez prihlásenia sa s heslom.

  Produkty objednané z Herba-Produkty.sk pochádzajú priamo z Oficiálneho centrálneho skladu Herbalife Slovensko. Tým pádom máte 100% garanciu originality, kvality a čerstvosti.

  Poznámka: Ak ste na inom webe našli zverejnené ceny, tak máte istotu, že taký web/predajca má produkty z druhej ruky prípadne nelegálny dovoz zo zahraničia a nie priamo od spoločnosti Herbalife Nutrition, pretože je to výrazné porušenie pravidiel a spoločnosť Herbalife by im produkty nepredala.

  herbalife-nutrition-nezavisly-clen