Formula 1 Jahoda Malina ­čŹô

(1 recenzia z├íkazn├şka)

­čÜÜ R├Żchle Doru─Źenie 1-3 dni
­č窭čç░ Ofici├ílna distrib├║cia Herbalife Slovensko
­čĺ│ Z├şskaj ─Źlensk├║ kartu Herbalife
­čîč Pre─Ź├ştajte si recenzie a sp├Ątn├║ v├Ązbu od z├íkazn├şkov

U┼żite si naplno bohat├║ chu┼ą nov├ęho vyv├í┼żen├ęho jedla s pr├şchu┼ąou Jahoda & Malina, ktor├ę podporuje regul├íciu telesnej hmotnosti *. Koktail je bohat├Ż na prote├şn podporuj├║ci udr┼żanie a rast svalovej hmoty. Herbalife Formula 1 Jahoda & Malina m├í navy┼íe dokonale vyv├í┼żen├Ż obsah vitam├şnov, miner├ílnych l├ítok a tukov.


Pre objednanie sa mus├şte Prihl├ísi┼ą


Katal├│gov├ę ─Ź├şslo: 4463 Kateg├│rie: Zna─Źiek: , , , ,

Popis

Formula 1 Jahoda Malina (s jahodovo malinovou pr├şchu┼ąou)
Formula 1 Jahoda Malina (s jahodovo malinovou pr├şchu┼ąou)

Herbalife Formula 1 Jahoda Malina (s jahodovo malinovou pr├şchu┼ąou) pon├║ka pohodlie, chu┼ą a v├Ż┼żivu v jednom trende.

V─Ćaka perfektnej kombin├ícii vysoko kvalitn├Żch bielkov├şn, vl├íkniny, vitam├şnov a miner├ílov si u┼ż nemus├şte vybera┼ą medzi zdrav├Żmi jedlami a pohodl├şm – koktejl Herbalife Formula 1 Jahoda Malina (s jahodovo malinovou pr├şchu┼ąou) sa r├Żchlo a jednoducho priprav├ş!

Z├şskajte ┼żiviny, ktor├ę va┼íe telo potrebuje a z├írove┼ł dodr┼żujte va┼íe preferencie alebo po┼żiadavky na stravu.

Kokteil Herbalife Formula 1┬á je zlo┼żen├í z veg├ínskych pr├şsad, obsahuje pr├şrodn├ę farbiv├í, je bezlepkov├í a neobsahuje ┼żiadne umel├ę ar├│my. Toto vylep┼íenie bude postupne aplikovan├ę v celej rade Formula 1, vo va┼íom ob─ż├║benom koktaily teraz s e┼íte lep┼íou recept├║rou a pr├şchu┼ąami!

V├Żhody novej gener├ície kokteilov Formula 1

Herbalife Formula 1 Nov├í gener├ícia Jahoda a Malina je zlo┼żen├í z veg├ínskych pr├şsad, obsahuje pr├şrodn├ę farbiv├í, je bezlepkov├í a neobsahuje ┼żiadne umel├ę ar├│my. Toto vylep┼íenie bude postupne aplikovan├ę v celej rade Formula 1, vo va┼íom ob─ż├║benom koktaily teraz s e┼íte lep┼íou recept├║rou a pr├şchu┼ąami!

Vysok├Ż obsah bielkov├şn prispieva k rastu svalovej hmoty, Formula 1 je n├íhrada jedla, ktor├í obsahuje k─ż├║─Źov├ę mikro a makro v├Ż┼żivn├ę l├ítky a prid├íva botanick├ę l├ítky a byliny.

Vedeli ste? Formula 1 Jahoda a Malina je zlo┼żen├í z veg├ínskych pr├şsad, obsahuje pr├şrodn├ę farbiv├í, je bezlepkov├í a neobsahuje ┼żiadne umel├ę ar├│my alebo sladidl├í. Toto vylep┼íenie bude postupne aplikovan├ę v celej rade Formula 1, vo va┼íom ob─ż├║benom koktaily teraz s e┼íte lep┼íou recept├║rou a pr├şchu┼ąami!

Vychutnajte si Formula 1 ako v├Ż┼żivn├ę ra┼łajky, obed alebo ve─Źeru, aby ste podporili ciele v├í┼ího akt├şvneho ┼żivotn├ęho ┼ít├Żlu a regul├ície hmotnosti *.

Obsahuje 25 vitam├şnov a miner├ílov, vr├ítane vitam├şnu D, ktor├ę prispievaj├║ k norm├ílnej funkcii imunitn├ęho syst├ęmu a vitam├şnu C, ktor├Ż prispieva k zn├ş┼żeniu ├║navy a vy─Źerpanosti.

K─ż├║─Źov├ę v├Żhody:

222 kcal na porciu
18 g bielkov├şn na porciu, ─Źo prispieva k rastu svalovej hmoty
4 g vlákniny na porciu

Minim├ílne 38% denn├ęho doporu─Źen├ęho pr├şjmu pre 25 vitam├şnov a miner├ílov na porciu, vr├ítane chr├│mu, ktor├Ż pom├íh├í udr┼żova┼ą norm├ílnu hladinu cukru v krvi

Vegansk├ę pr├şsady, bezlepkov├ę, bez umel├Żch farb├şv a pr├şrodn├Żch ar├│m

* Podlo┼żen├ę vedou: Klinick├ę ┼ít├║die ukazuj├║, ┼że nahradenie jedn├ęho denn├ęho jedla pri di├ęte s obmedzen├Żm pr├şjmom energie n├íhradou jedla prispieva k udr┼żaniu hmotnosti po ├║bytku hmotnosti.

 

Herbalife Formula 1 Jahoda a Malina – Pou┼żitie

Vychutnajte si Formula 1 Jahoda a Malina ka┼żd├Ż de┼ł ako v├Ż┼żivn├ę jedlo. Jemne pretrepte n├ídobu pred ka┼żd├Żm pou┼żit├şm, preto┼że sa obsah m├┤┼że usadi┼ą. Zmie┼íajte dve polievkov├ę ly┼żice (26 g) pr├í┼íku s 250 ml studen├ęho, polotu─Źn├ęho mlieka (1,5% tuku).

Vychutnajte si tento produkt v r├ímci vyv├í┼żenej a rozmanitej stravy, ako s├║─Źas┼ą zdrav├ęho, akt├şvneho ┼żivotn├ęho ┼ít├Żlu. Pozrite sa na myherbalifeshake.com a z├şskajte ─Ćal┼íie recepty a n├ípady.

4463 - Herbalife Formula 1 Jahoda Malina (s jahodovo malinovou prichutou)
4463 – Herbalife Formula 1 Jahoda Malina (s jahodovo malinovou prichutou)

Ďalšie informácie

Hmotnos┼ą 550 g

1 recenzia k Formula 1 Jahoda Malina ­čŹô

  1. Renata Paulenkov├í (overen├Ż z├íkazn├şk)

Prida┼ą recenziu

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

T├íto webov├í str├ínka pou┼ż├şva Akismet na redukciu spamu. Z├şskajte viac inform├íci├ş o tom, ako s├║ va┼íe ├║daje z koment├írov spracov├ívan├ę.