Chudnutie základ

🚚 Rýchle Doručenie 1-3 dni
🇸🇰 Oficiálna distribúcia Herbalife Slovensko
💳 Získaj členskú kartu Herbalife
🌟 Prečítajte si recenzie a spätnú väzbu od zákazníkov

Základný balík kľúčových produktov Herbalife na podporu chudnutia a výživy.


Pre objednanie sa musíte Prihlásiť


Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Ako schudnúť s produktami Herbalife?

Je to jednoduché. Vyskúšajte vysoko kvalitné produkty Herbalife a začnite s chudnutím nie zajtra ale už dnes! Pretože už zajtra môže byť neskoro.

Balík Chudnutie základ má za úlohu pomôcť očistiť vaše telo, dodať mu vitamíny a živiny, ktoré potrebuje a dostať Vás opäť do kondície. Či už chcete podporiť chudnutie alebo zlepšiť si životný štýl.

Formula 1 – Vyvážené jedlo (kokteil nielen na chudnutie)

2100 Malina a čučoriedkaV prvom rade je nutné telu dodať chýbajúce živiny, vitamíny a minerály, ktoré sa postarajú o optimálne fungovanie Vášho tela. Bežné raňajky a večeru nahradíme kokteilom Herbalife Formula 1. Vyvážené jedlo Formula 1 kokteil obsahuje 23 živín, dostatok proteínov a zároveň obsahuje málo kalórií (nízky glykemický index).

Dostatočne Vás zasýti, nezaťaží Vaše trávenie a nebudete mať nutkanie zahnať hlad pri čakaní na obed.

Viac info

Thermojetics Instatný bylinný nápoj

SKU 0105 Instatný bylinny napojRozjasnite svoje ráno osviežujúcim bylinným nápojom, ktorý obsahuje 85 mg kofeínu pre zvýšenie bdelosti, kedykoľvek bude treba. Nízkokalorický a s obsahom zeleného a čierneho čaju chutí v horúcej aj studenej variácii.

Prečistí Vaše telo od tukových usadenín, podporí metabolizmus chudnutia a naštartuje chudnutie tým správnym smerom.

Viac info

Herbal Aloe / Mango koncentrát

SKU 0006 Herbal Aloe koncentrátHydratácia resp. pitný režim je základom pre správne fungovanie vášho tela. Vychutnajte si osviežujúci, lahodný a nízkokalorický nápoj. Či už sa snažíte schudnúť alebo vediete rušný, aktívny životný štýl, je nutné zabezpečiť pre organizmu 2-2,5 litrov tekutín denne.
Herbal Aloe koncentrát ponúka jedinečnú príležitosť vychutnať si zdravý, osviežujúci nápoj a zvýšiť tak každodenný príjem tekutín.

Viac info

Ďalšie informácie

Formula 1

Vanilka smotana, Jemná Čokoláda 🍫, Jahoda Malina 🍓, Lesné ovocie 🍇, Korenisté jablko 🍎, Banán 🍌, Cookies 🍪, Mäta a čokoláda ☘️, Biela čokoláda a Malina

Thermojetics

Pravá chuť čaju 50g, Citrón 50g, Broskyňa 50 g

Vláknina a bylinky

Fiber and Herb

Herbal Aloe

Bez príchute, Mango