Chudnutie Štart

🚚 Rýchle Doručenie 1-3 dni
🇸🇰 Oficiálna distribúcia Herbalife Slovensko
💳 Získaj členskú kartu Herbalife
🌟 Prečítajte si recenzie a spätnú väzbu od zákazníkov

Balík chudnutie štart Herbalife spolu s vhodnou úpravou stravy Vás posunie do cieľa – ku krajšej postave. Tento balík chudnutie minimum patrí medzi najobľúbenejšie.


Pre objednanie sa musíte Prihlásiť


Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Balík chudnutie start Herbalife spolu s vhodnou úpravou stravy Vás posunie do cieľa – ku krajšej postave. Tento balík minimum na chudnutie patrí medzi najobľúbenejšie.

Obsahuje okrem zdravého jedla (Formula1 kokteil) aj Thermojetics 50g čo je výborný bylinný čaj podporujúci okrem iného aj chudnutie. Pokiaľ vyskúšate, určite neoľutujete. Dostaňte svoju váhu pod kontrolu s účinným základným programom na chudnutie!!!

Balík na chudnutie Štart obsahuje

Bežné raňajky a večeru vymente za kokteil Formula 1.

Vychutnajte si koktail Formula 1 každý deň ako lahodné, výživné jedlo. Zmiešajte dve lyžice prášku (26 gramov) s 250ml polotučného mlieka (alebo nízkotučného).

Instantný bylinný Thermojetics 50g nápoj s iba 6 kalóriami vám dodá osvieženie či už horúci, alebo studený a navyše je skvelým pomocníkom, ak potrebujete dosiahnuť   príjem odporúčaného množstva tekutín denne.

Zmiešajte ½ lyžičky (približne 1,7 g) s 250ml horúcej alebo studenej vody. Instantný bylinný nápoj je osviežujúci, nech ho pijete samotný alebo k jedlu. A navyše obsahuje iba 6,2 kalórií v jednom nápoji.

Ďalšie informácie

Formula 1

Vanilka smotana, Jemná Čokoláda 🍫, Jahoda Malina 🍓, Lesné ovocie 🍇, Korenisté jablko 🍎, Banán 🍌, Cookies 🍪, Mäta a čokoláda ☘️, Biela čokoláda a Malina

Thermojetics

Pravá chuť čaju 50g, Citrón 50g, Broskyňa 50 g