Bankovné spojenie

Názov účtu: Patrik Kopáč
Banka: mBank S.A.
BIC / Swift: BREXSKBXXXX
IBAN: SK31 8360 5207 0042 0560 9504

Variabilný symbol: #číslo objednávky

V prípade výpadku informačného systému nenesieme zodpovednosť za oneskorené dodanie tovaru.

Cena dopravy

Cena dopravy je stanovená na základe cenníka slovenskej pošty a prepravnej spoločnosti DPD. Aktuálna cena dopravy sa zobrazí až po prihlásení a pridaní produktov do nákupného košíku.

Možnosti dopravy

? Slovenská pošta/DPD – Kuriér (Balík na adresu)

Termín doručenia:
Tovar skladom, objednaný v Po-Pia do 12. hodiny Vám obvykle odošleme nasledujúci deň a môžete ho očakávať v priebehu 1-3 pracovných dní.

Doručenie:
Vaša zásielka bude doručená v pracovný deň až k Vašim dverám, presný čas doručenia nie je možné ovplyvniť. Ak by Vám termín nevyhovoval, môžete si ho po dohode s dopravcom zmeniť. Doručenie môžete napríklad presunúť na nasledujúci pracovný deň.

? Slovenská pošta – Balík na poštu

Termín doručenia:
Tovar skladom, objednaný v Po-Pia do 12. hodiny Vám obvykle odošleme nasledujúci deň a môžete ho očakávať v priebehu 1-3 pracovných dní.

Doručenie:
Vaša zásielka bude pripravená k vyzdvihnutiu na pošte príslušnej k dodacej adrese. O možnosti vyzdvihnutia budete informovaný SMS správou.

Možnosti Platby

? Dobierka (Platba v hotovosti)

Klasická forma platby za objednávku, kedy zásielku zaplatíte pri preberaní na pošte alebo kuriérovi prepravnej spoločnosti.

  • Po zadaní objednávky, Vám zašleme na email súhrn objednávky a informačný kód na sledovanie zásielky.
  • Produkty zaplatíte pri preberaní balíka na pošte alebo od prepravcu (kuriéra) Slovenskej pošty
  • Doručenie – 1 až 3 pracovné dni

? Bankový prevod

Ide o najrýchlejšiu možnosť objednávky, kedže objednané produkty sú doručené do 1-3 pracovných dní po prijatí platby na účet. Objednané produkty Vám budú doručené priamo z centrálneho skladu Herbalife.

  • Pri platbe vopred na účet, Vám na email zašlem súhrn objednávky a podklady na platbu.
  • Po pripísaní platby na účet, Vám budú objednané produkty odoslané na adresu doručenia
  • Doručenie – 1 až 3 pracovné dni po pripísaní platby na účet

? Platba kartou

Po bankovom prevode ide o najrýchlejšiu možnosť objednávky, keďže platba za sa objaví v systéme ihneď. Obratom je teda objednávka zadaná do skladu, takže produkty sú odoslané do 1-3 pracovných dní.

  • Pri platbe kartou prejde úhrada objednávky priamo na stránke zadaním údajov z platobnej karty
  • Doručenie – 1 až 3 pracovné dni po pripísaní platby na účet

Ostatné podmienky

Tovar zostáva do úplného zaplatenia a prevzatia majetkom predávajúceho, avšak nebezpečenstvo škody na veci prechádza prevzatím tovaru kupujúcim.

Fakturačné údaje kupujúceho nie je možné meniť spätne po odoslaní objednávky.

V prípade vydzvihnutia objednávky, ktorá bola uhradená vopred prostredníctvom internetu, môže dopravca požadovať predloženie identifikačného preukazu (OP alebo cestovný pas), a to za účelom predchádzania vzniku škôd a zamedzeniu legalizácie výnosov pochádzajúcich z trestnej činnosti.

Neúplnú alebo poškodenú zásielku je nutné okamžite oznámiť e-mailom na adresu obchod@herba-produkty.sk, spísať s dopravcom škodový protokol a tento bez zbytočného odkladu zaslať e-mailom, alebo poštou predávajúcemu. Dodatočné reklamácie neúplnosti alebo vonkajšieho poškodenia zásielky nezbavuje kupujúceho práva vec reklamovať, dávajú však predávajúcemu možnosť preukázať, že sa nejedná o rozpor s kúpnou zmluvou..

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.