Stránka resp. online obchod Herba-Produkty.sk, ktorú prevádzkuje Autorizovaný Nezávislý člen Herbalife Patrik Kopáč, bola založená v roku 2016 s cieľom sprístupniť špičkové doplnky výživy Herbalife, širokej verejnosti online formou.

Mojim cieľom je uspokojiť požiadavky klientov, či už samotnou kvalitou produktov Herbalife, zákazníckym servisom ale aj odborným poradenstvom pri nákupe.

Ako autorizovaný Nezávislý člen Herbalife môžem garantovať originalitu, čerstvosť, kvalitu a 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí.

Snažím sa robiť vždy maximum pre spokojnosť klienta a aj vďaka tomu ste mi zanechali na googl.sk stovky recenzií a vyše 1800 zákazníckych hodnotení na služby a produkty.

Ďakujem za prejavenú dôveru, teším sa na prípadnú spoluprácu a prajem Vám veľa zdravia.

S pozdravom Patrik z Herba-Produkty.sk
– Autorizovaný Nezávislý člen a distribútor Herbalife

10 dôvodov prečo ste na správnom mieste!

✓ Oficiálna distribúcia – Produkty pochádzajú priamo zo skladu Herbalife pre Slovensko.
Vďaka tomu máte garanciu 100% originality, čerstvosti a s tým aj maximálnu dobu spotreby.
✓ Garantujem bezpečnosť nákupu a 30 dňovú Garanciu vrátenia peňazí
✓ Možnosť platby Dobierka, Bankový prevod alebo Platba Kartou
✓ Denné vybavovanie a odosielanie zásielok (Balík na poštu, Kuriér na adresu, Zásielkovňa)
✓ Expresne rýchle doručenie zásielky (Produkty skladom doručené za cca 1-3 dní)
✓ O priebehu objednávky ste vždy informovaní (Priamo na stránke, E-mail a SMS správou)
✓ Stovky spokojných zákazníkov (Prečítajte si recenzie našich klientov)
✓ Poradenstvo pri výbere vhodných produktov, dávkovanie a individuálna starostlivosť
✓ Možnosť využiť výhody Členskej karty – To sa oplatí!)

O Herbalife Nutrition

Rad produktov Herbalife Nutrition bol navrhnutý tak, aby podporoval vaše ciele v oblasti zdravia – bez ohľadu na to, aké jednoduché alebo zložité môžu byť. Či už chcete dosiahnuť ideálnu zdravú hmotnosť, alebo pravidelne chodíte do posilňovne a snažíte sa zlepšiť svoj výkon, sme tu pre vás. Preskúmajte náš sortiment a zistite, ako môžete dosiahnuť vyváženú výživu pomocou našich proteínových koktailov, programov na zníženie hmotnosti, výživových doplnkov, riešení športovej výživy a výrobkov osobnej starostlivosti. Urobte prvý krok k lepšej a zdravšej aktivite. Začnite svoju cestu už dnes.


Kto sme

Spoločnosť Herbalife Nutrition bola založená v roku 1980 a dnes pôsobí vo viac ako 90 krajinách.

Od roku 1980 sme na misii zlepšovať výživové návyky po celom svete pomocou vynikajúcich chutných, vedecky podložených výživových produktov, ktoré pomáhajú ľuďom nájsť správnu rovnováhu zdravej výživy. Po celom svete sa denne spotrebujú milióny nápojov Herbalife Nutrition.

Naše poslanie je zlepšovať výživové návyky a tým sa pozitívne odlišujeme.


Ako pracujeme

Naše výrobky sú k dispozícii výlučne prostredníctvom vzdelaných a vyškolených nezávislých distribútorov Herbalife Nutrition, ktorí poskytujú komplexné a personalizované riešenia v oblasti výživových a wellness cieľov svojich zákazníkov.


Prečo naše produkty

Naše prísady pochádzajú od poľnohospodárov, ktorí sa zaviazali dodržiavať naše vysoké štandardy v oblasti výsadby a ochrany. Investovali sme do pokročilých výrobných metód, aby sme vyrobili výrobky najvyššej kvality, podložené vedou.

Naše zariadenia ťažia z najnovšej technológie a patria k najpokročilejším na svete. Všetky naše laboratóriá na celom svete majú certifikát ISO 17025. V Severnej Amerike je celý rad produktov Herbalife24® certifikovaný NSF pre Sport®, čo znamená, že všetky jeho výrobky boli prísne testované na kvalitu a neobsahujú zakázané látky, ako ich definuje Svetová antidopingová agentúra (WADA).

Ako globálny líder v oblasti výživy Herbalife Nutrition pomáha riešiť globálne výzvy hladu, potravinovej neistoty a podvýživy. V roku 2019 sme spustili Nutrition for Zero Hunger „Výživu pre nulový hlad“, globálnu iniciatívu zameranú na poskytovanie výživných potravín, pomoci a vzdelávania o výžive komunitám po celom svete.


Naše sponzorstvá

Niektorí z top športovcov a tímov z celého sveta sú hrdými ambasádormi značky Herbalife Nutrition. Tieto sponzorstvá sú oveľa viac ako len meno alebo logo na drese. Mnoho našich sponzorovaných tímov a športovcov dôveruje značke a výrobkom Herbalife Nutrition, aby podporili ich výkon, a konzumujú naše výrobky pred, počas a po tréningu a hrách ako súčasť svojho výživového programu.