Naše klinicky testované produkty vám pomôžu dosiahnuť optimálne denné výsledky zahŕňajúce jemnejšiu, hladšiu a žiarivejšiu pleť a napomáhajú redukovať vznik vrások. Odborníci na výživu Herbalife vám prinášajú vedecky podloženú výživu pre vašu pleť. Náš prípravok pre starostlivosť o pleť s viac ako 15 vitamínmi a bylinkami denne vyživí vašu pleť. To Vám dáva istotu spokojnosti s dosiahnutými výsledkami. Navyše prvé viditeľné výsledky dosiahnete už za 7 dní používania.

Laura Chacon-GarbatoLaura Chacon-Garbato
Riaditeľka globálneho vzdelávania pre nutričné produkty

Pre žiarivú a zdravo vyzerajúcu pokožku je dôležité, aby ste poskytli svojmu telu živiny zvnútra aj zvonku vďaka našej vyváženej strave, dobrej hydratácii a efektívnej starostlivosti o pokožku.

VEDELI STE? Ľudia často zabúdajú na to, že pokožka je najväčší telesný orgán a že váš jedálniček zohráva významnú úlohu pri udržiavaní si zdravej a žiarivej pleti. Preto je naším cieľom starať sa o vašu pokožku zvnútra aj zvonka.

Herbalife SKIN kozmetika

Podporte vzhľad svojej pleti našou unikátnou zmesou vitamínu B3, antioxidačných vitamínov C a E, aloe vera a ďalších bylinných prísad. Herbalife SKIN je bezfosfátový* rad bez pridaných parabénov** testovaný dermatológom.

*Absencia sulfátov sa vzťahuje na penivé čistiace prostriedky: Upokojujúci čistiaci prípravok s Aloe, Rozjasňujúci čistiaci prípravok s citrusmi a Ovocný peeling s okamžitým účinkom.