­čĹęÔÇŹ­čŹ│ Kuch├írska kniha receptov Herbalife Nutrition

V├Żhody nakupovania na Herba-Produkty.sk
­č窭čç░ Ofici├ílna distrib├║cia Herbalife Slovensko
­čĺ» Garancia originalty a ─Źerstvosti
­čÜÜ R├Żchle Doru─Źenie (Kuri├ęr, Bal├şk na po┼ítu)
­čĺ░ Platba na Dobierku/Bankov├Ż prevod
­čîč Pre─Ź├ştajte si recenzie a sp├Ątn├║ v├Ązbu

Kuch├írska kniha receptov Herbalife Nutrition pon├║ka zbierku 80 receptov in┼ípirovan├Żch Eur├│pou a Afrikou.

Vyberte si z ponuky jed├íl, ob─Źerstvenia, z├íkuskov a koktailov, v┼íetko vyroben├ę z produktov Herbalife Nutrition s ─Źerstv├Żmi, zdrav├Żmi ingredienciami.


Pre objednanie sa mus├şte Prihl├ísi┼ą


Katal├│gov├ę ─Ź├şslo: 107K Kateg├│rie:

Popis

Kniha receptov Herbalife Nutrition

Kniha receptov Herbalife Nutrition & Rachel Allen

Kuch├írka/Kuch├írska kniha receptov Herbalife Nutrition pon├║ka zbierku 80 receptov in┼ípirovan├Żch Eur├│pou a Afrikou.

Recepty boli testovan├ę t├şmom pre v├Żskum a v├Żvoj, vylep┼íen├ę odborn├şkmi na v├Ż┼żivu a profesion├ílnym ┼í├ęfkuch├írom, aby si ─Źlenovia a z├íkazn├şci mohli pochutna┼ą na chutn├Żch pokrmoch pri uspokojovan├ş v├Ż┼żivov├Żch potrieb v┼íetk├Żch.

T├íto kniha receptov je vynikaj├║cou pr├şle┼żitos┼ąou uk├íza┼ą rozmanitos┼ą produktov Herbalife Nutrition, ktor├ę sa pou┼ż├şvaj├║ ako ingrediencie v ┼íirokej ┼ík├íle jed├íl, ob─Źerstven├ş a dokonca aj z├íkuskov!

N├íjdite nov├ę sp├┤soby pou┼żitia produktov a z├írove┼ł pon├║knite mno┼żstvo r├┤znych pr├şchut├ş. ─Żahko sledovate─żn├ę recepty vhodn├ę pre v┼íetky kulin├írske ├║rovne. Jasne ozna─Źen├ę recepty pre vegetari├ínov alebo veg├ínov s podrobn├Żmi inform├íciami o v├Ż┼żivovej hodnote.

Kuchárka Herbalife - Kuchárska kniha receptov Herbalife Nutrition - Promo

Čo nájdete v Kuchárskej knihe receptov Herbalife Nutrition?

Chutn├ę a zdrav├ę recepty ┼ípeci├ílne navrhnut├ę s v├Żrobkami Herbalife Nutrition pre doplnenie makro a k─ż├║─Źovej mikrov├Ż┼żivy. Mnoho receptov je mo┼żn├ę pripravi┼ą vopred a jes┼ą ich ako prote├şnov├ę ob─Źerstvenie na cest├ích.

Vyberte si z ponuky slan├Żch jed├íl, ob─Źerstvenia, z├íkuskov, dezertov a koktailov, v┼íetko vyroben├ę z produktov Herbalife Nutrition s ─Źerstv├Żmi, pr├şrodn├Żmi a zdrav├Żmi ingredienciami.

V┼íetky recepty sa daj├║ ─żahko pripravi┼ą tak, aby sa zmestili do ru┼ín├ęho ┼żivotn├ęho ┼ít├Żlu, a z├írove┼ł dod├ívaj├║ optim├ílne mno┼żstvo bielkov├şn a v├Ż┼żivy na podporu va┼íich cie─żov v oblasti zdravia, hmotnosti a kond├şcie ­čĺ¬

Ako vznikla Kniha receptov Herbalife Nutrition?

Kuch├írka Herbalife vznikla v spolupr├íci so ┼í├ęfkuch├írkou BBC Rachel Allen a expertmi na v├Ż┼żivu z Herbalife Nutrition. Vznikla tak exkluz├şvna kolekcia 80-tich chutn├Żch receptov s pou┼żit├şm produktov Herbalife Nutrition.

Kuchárka Herbalife- Kuchárska kniha receptov Herbalife Nutrition (Rachel Allen)
Kuchárska Kniha receptov Herbalife Nutrition (Rachel Allen)

Spr├íva od ┼í├ęfkuch├írky Rachel Allen

“─îi u┼ż pou┼ż├şvate produkty Herbalife Nutrition u┼ż desa┼ąro─Źia alebo ich pr├íve sk├║┼íate, t├íto kniha receptov Herbalife v├ím poskytne in┼ípir├íciu o tom, ako ich m├┤┼żete efekt├şvne zahrn├║┼ą do svojej ka┼żdodennej stravy.

V spolupr├íci s t├şmom expertov z Herbalife Nutrition som vytvorila v├Żber chutn├Żch, in┼ípirat├şvnych a v├Ż┼żivn├Żch receptov s mnoh├Żmi ob─ż├║ben├Żmi jedlami, dezertmi a ob─Źerstven├şm.

V ka┼żdom recepte sa sna┼ż├şme pou┼ż├şva┼ą ─Źo najmen┼íie mno┼żstvo pridan├ęho cukru a z├írove┼ł ─Źo najkvalitnej┼íie dostupn├ę pr├şrodn├ę zdroje potravin, aby tak tieto jedl├í prispeli k zdrav├ęmu ┼żivotn├ęmu ┼ít├Żlu.

Od orient├ílnej kuchyne, a┼ż po polievku, ktor├í zahreje srdce, alebo chutn├Ż kol├í─Źik… Pri ka┼żdom recepte n├íjdete preh─żadn├║ tabu─żku v├Ż┼żivovej/nutri─Źnej hodnoty receptu.

Objednajte si knihu receptov Herbalife ešte dnes, vyskúšajte a vychutnávajte!

S pozdravom Rachel Allen”

Rachel Allen - ┼á├ęfkuch├írka Herbalife Nutrition
Rachel Allen – ┼á├ęfkuch├írka Herbalife Nutrition

Recenzie

Nikto zatia─ż nepridal hodnotenie.

Pridajte prv├║ recenziu pre “­čĹęÔÇŹ­čŹ│ Kuch├írska kniha receptov Herbalife Nutrition”

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

T├íto webov├í str├ínka pou┼ż├şva Akismet na redukciu spamu. Z├şskajte viac inform├íci├ş o tom, ako s├║ va┼íe ├║daje z koment├írov spracov├ívan├ę.